Szkoły Doktorskie – spotkanie dla kandydatów

Drogie Kandydatki, Drodzy Kandydaci!

Ze względu na ogromne zainteresowanie poprzednim spotkaniem, zapraszamy w najbliższy czwartek na kolejne spotkanie informacyjne skierowane do Was, kandydatek i kandydatów do Szkół Doktorskich UW.

Chcielibyście dowiedzieć się czegoś więcej na temat nowego modelu kształcenia doktorantów? Zadajecie sobie poniższe pytania?

• Jak zmieni się program kształcenia po wprowadzeniu Szkół Doktorskich?
  • Jak będzie wyglądała rekrutacja do Szkół Doktorskich?
  • Jak będzie przebiegał proces wyznaczania i zmiany promotora dla doktoranta w Szkole Doktorskiej?
  • Jakie zmiany w kwestii stypendiów dla doktorantów przysienie tzw. Ustawa 2.0?

Na te i inne pytania odpowiemy już 27 czerwca!

Spotkanie odbędzie się w budynku Samorządu Studentów przy ul. Krakowskie Przedmieście 24 (Mały Dziedziniec), sala 200 (II piętro).

Przy okazji zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi Szkół Doktorskich UW na stronie Forum Szkół Doktorskich dostępnej pod adresem: https://szkolydoktorskie.uw.edu.pl/

Zapraszamy!
Zarząd Samorządu Doktorantów UW